Jelentkezek

Irodavezető állás

Soproni irodánkba irodavezetőt keresünk. Mi vagyunk a Voov Stúdió és sikeres, díjnyertes weboldalakat, arculatokat tervezünk 2006 óta.

Miért a Voov?

Menő, innovatív, fiatalos munkahelyre vágysz? Ahol egy kreatív csapat tagjaként segítheted munkánkat, és olyan változatos projekteket koordinálhatsz, amiket tízezrek használnak?

Akkor köztünk a helyed!
Vezesd Magyarország egyik legtrendibb stúdiójának projektjeit és irodai életét!

Ebben a hangulatos irodában olyan emberekkel dolgozhatsz együtt, akiknek küldetése az, hogy csak minőségi dolgokat adjanak ki a kezükből. A feladatod az iroda életének és projektjeinek koordinálása, továbbá a zökkenőmentes működésének biztosítása lesz.

Mit csinál egy irodavezető a Voovnál?

Mivel kis stúdió vagyunk, így változatos feladataid lesznek és te leszel irodánk „szíve-lelke”.

Ügyfél- és partner kapcsolattartás

  • Belföldi és külföldi megrendelőkkel való kommunikáció, kapcsolattartás

Projektkoordináció

  • Az irodán belüli fejlesztő- és kreatív csapat, valamint az ügyfelek projektjeinek koordinálása
  • Időbeosztások tervezése

Irodai, adminisztrációs feladatok

  • Iratok, szerződések, számlák, kimutatások készítése
  • Nyilvántartások kezelése

Mire számíthatsz tőlünk?

Téged keresünk, ha...

  • Min. három éves adminisztratív területen szerzett tapasztalatod van
    (ügyintézői, projekt manageri, irodavezetői vagy asszisztensi területen)
  • Magabiztosan kommunikálsz németül és/vagy angolul szóban és írásban
    (ez fontos feltétel számunkra)
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs képességgel rendelkezel
  • Jártas vagy a Word és Excel használatában
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet keresel
  • Csapatjátékos vagy, de hatékonyan dolgozol egyedül is
  • Talpraesett vagy, jó logikai és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Szereted a precíz, pontos munkát és a rendszerezést
  • A proaktivitás nem áll messze tőled

Aminek örülünk

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Digitális projektekben való, vagy ügynökségi tapasztalat
  • Érdeklődsz a kütyük és alkalmazások iránt
  • Humor

Magarda ismertél? Jelentkezz hozzánk!

Néhány
a munkáink közül

Billingo online számlázó

Gyors és élvezetes számlázás bármikor, bárhonnan

Wabi Beauty Center

Európa egyik legnagyobb, vezető szépségklinikája

Artner Tischlerei

Csúcsminőségű asztalos munkák, bútorok és üzletbelsők

Halász Péter karmester

Online megjelenés az Operaház korábbi zenei főigazgatójának

ValidoCont

Terméktesztelés és certifikáció

Educato

Online képzések, tanulj akkor amikor szeretnél

Ügyfeleink

Magadra ismertél? Jelentkezz!

Felkeltettük érdeklődésed?
Csatlakozz a Voov csapathoz!

Küldd el a jobs@voov.hu email címre fényképes önéletrajzod és néhány mondatos érvelésed arról, miért te kellesz nekünk!